Atjautības pareizi - kas jums būtu jāzina

Remodeling figūrzāģi ir daļa no labiekārtošanas mājsaimniecībā āmuru un naglas. Tomēr nepareizas frizūras apstrādes kļūdas atkal un atkal rodas, un darba metode bieži ir nekas cits kā drošs. Ko jums vajadzētu pievērst uzmanību, kad nodarbojas ar finierzāģis, lasīt šajā amatā.

zāģa asmeņi

Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām ir nepiemērotu zāģu plātņu izmantošana vai asmeņu novēlota maiņa. Nestrādājiet ar bojātiem vai saliektiem asmeņiem!

Ja lapa ir nolietota vai vairs nav asa, tā jāaizvieto. Zāģēšana ar asām lapām ne tikai iznīcina sagatavi un zāģi, bet dažos gadījumos var būt pat bīstama.

zāģa asmeņi vienmēr ir paredzēti īpašiem materiāliem, un bieži tie paredzēti īpašiem lietojumiem. Nepareizu zāģu asmeņu izmantošana, pat "īsu griezumu" gadījumā, ir neprofesionāla un bīstama.

Piezīme griešanas dziļumu

Katrai finierzāģei ir maksimāls iespējamais griešanas dziļums dažiem materiāliem. Šo griešanas dziļumu nosaka zāģa un tā dizaina veiktspēja un tas ir pamatots iemesls.

materiāli, kuru biezums izpildījums ir uz robežas šo kopumu, būtu vēl viens zāģis dod (Manual!) - jāapstrādā, piemēram, ripzāģis. Drošība ir šeit.

DDVA Daži pamata drošības politika tiek pārkāptas atkal un atkal:

  • figūrzāģi var izdarīt tikai no griezuma, kad zāģa asmens ir pārtraucis
  • Ieslēdz mehānismā, zāģa asmens nedrīkst sazināties detaļu!
  • atjautības bez uzraudzības, un, protams, nevis atstāt to tuvumā bērnu
  • kabeļu vienmēr likt aiz atjautības un pārliecinieties, ka tas nevar stāties jomā zāģa asmens
  • figūrzāģi vienmēr koncentrējas un izmantot to ar stabilu pozīciju, pat strādājot pieskaitāmās izmaksas droša pamatiem nodrošina
  • Nekad negrieziet ar spiedienu - nav pat nodilušu asmens "kompensētu"
Tips & triki Ja jums ir iespēja, jūs redzēsiet profesionāļiem apstrādes atjautības uz pirksta un apskatīt darba praksi. Ne vienmēr viss būs kārtībā - bet parasti profesionāli amatnieki vienmēr strādā droši un efektīvi. Šajā rakstā ir arī daži padomi pareizai zāģēšanai.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru